Kontakt

CMP Savica Šanci 111, 10000 ZAGREB

T: 01 2405 367 | F: 01 2405 369 | E: info@raos.hr
Radno vrijeme: 8:00 do 16:00 (pon. - pet.)


Ivan Raos
Ljepila i ljepljive trake/Komercijalna grafika
T: 098 421 010 | E: ivan@raos.hr

Pero Raos
Ulazni otirači/Protuklizni proizvodi/Folije/Prometna signalizacija
T: 098 272 330 | E: pero@raos.hr

Vanja Jovanović
Proizvodi za osobnu zaštitu/Brusni materijali/Automobilski program
T: 098 326 721 | E: vanja@raos.hr

Marko Kolar
Brusni materijali/Proizvodi za osobnu zaštitu
T: 091 444 0360 | E: marko@raos.hr

Mladen Knežević
Automobilski program/Alati
T: 098 332 813 | E: mladen@raos.hr

Tomislav Lozej
Voditelj ureda/Logistika
T: 098 326 698 | E: tomislav@raos.hr

Sjedište tvrtke
*
*
*

Dokažite da niste robot! Upišite rezultat:

*